Responsive Joomla Template

Responsive Joomla Template. Works with Mobile, Tablets and Desktops/Laptops

Innovative Slideshow and Menu.

Selection from Eight different Colors.

شرکت تولید پروتئین و ژلاتین آپادانا

فعالیت خود را در سال 1382 با هدف تولید مکمل ها و افزودنی های طبیعی و غیر شیمیائی و کاهش واردات این مکمل ها آغاز نمود . این شرکت همگام با رشد دانش و همکاری  متخصصین داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی روز آمریکا و اروپا موفق به تولید اولین کمپلکس مینرال های کلاته MCHA در ایران و خاورمیانه شده است. این محصول در کشورهای توسعه یافته در زمینه تکمیل تغذیه  دام وطیور، درسطح گسترده ای مورد استفاده قرارمی گیرد.

با مطالعات انجام شده توسط این شرکت برروی بازارهای داخلی مشخص گردید مینرال های تهیه شده از منابع غیرآلی مانند منو و دی کلسیم فسفات ، سلول مصرف کننده قادر به جذب کامل  آنها نیست و  دارای جذب سلولی بسیار پائین است .همچنین  وجود ناخالصی هائی مانند فلزات سنگین مضر مانند جیوه و سرب ، مصرف این مینرال ها را با محدودیت جدی مواجه ساخته است . شرکت پروتئین و ژلاتین آپادانا با توجه به مشکلات مطروحه از روشی خاص و منحصربه فرد جهت تولید این کمپلکس به شکل کلاته (chelating) بهره گرفته و آن را به صورت تخصصی جهت استفاده انواع دام و طیور به بازار عرضه نموده است . فاکتورهای موجود در این محصول نه تنها به عنوان محرک رشد عمل می نمایند  بلکه به عنوان مانعی در مقابل ابتلا و شیوع بیمارهای رایج و کشنده عمل نموده که در سطح کلان صرفه جوئی اقتصادی قابل توجهی برای تولیدکنندگان به همراه خواهد داشت.

تیم کارشناس شرکت تولید پروتیئن و ژلاتین آپادانا آماده ارائه هر گونه اطلاعات تکمیلی و برگزاری جلسات توجیهی است . با ما تماس بگیرید.