Responsive Joomla Template

Responsive Joomla Template. Works with Mobile, Tablets and Desktops/Laptops

Innovative Slideshow and Menu.

Selection from Eight different Colors.

کمپلکس MCHA  بوقلمون

 • بوقلمون پرنده‌ای از نژاد قرقاولان و بزرگ‌ترین و سنگین‌وزن‌ترین پرنده خانگی است. گوشت این پرنده حاوی هر دو نوع گوشت سفید و قرمز است. 65 درصد گوشت بوقلمون سفید و در ناحیه سینه و 35 درصد آن تیره و در ناحیه ران‌ها قرار دارد. هریك از این گوشت‌ها از نظر طعم و مزه باهم متفاوتند. گوشت سینه و بال‌ها سفید و لذیذ و از نظر مزه شبیه گوشت گوساله است و گوشت قرمز آن كه اغلب در ران‌ها یافت می‌شود، بسیار نرم و طعمی شبیه گوشت پرندگان وحشی یا شكاری را دارد.

  صنعت بوقلمون در كشور ما بسيار نوپا و هنوز در ابتداي راه است. هرچند سابقه مصرف گوشت بوقلمون در ايران به حدود 500 سال پيش باز مي‌گردد. در طي چند دهه گذشته توجه به بوقلمون و محصولات آن سبب شد، پرورش صنعتي بوقلمون در ايران، آغاز و طي چند سال اخير به مرز قابل قبولي برسد تا جائيکه امروزه شاهد افزايش روز افزون مصرف گوشت و ساير فرآورده‌هاي آن هستيم،به گونه اي كه در سال‌هاي اخير مصرف بوقلمون در كشور به بيش از 5 برابر افزايش يافته و استان‌هايي مانند گلستان، اصفهان، تهران و قزوين جزء پيشتازان مصرف آن هستند.

  گوشت بوقلمون به دلیل بافت ویژه‌ای كه دارد هنگام طبخ حجم خود را از دست نمی‌دهد و به دلیل داشتن پروتئین بالا، حداقل چربی اشباع، كمترین سطح كلسترول و فقدان چربی میان بافتی در مقایسه با گوشت قرمز از اهمیت بسیاری برخوردار است و منبع خوبی از ویتامین‌های A، B1، B3، B6، B12 و املاحی چون سلنیوم، منیزیم، مس، آهن، روی، پتاسیم و اسید آمینه تریپتوفان به شمار می‌رود. یكی از ویژگی‌های منحصر بفرد گوشت بوقلمون نسبت به سایر گوشت‌های سفید، ویتامین A و نقش مهم تقویت سیستم ایمنی آن است كه بویژه در فصل سرما، مصرف آن به كودكان و سالمندان توصیه می‌شود.

  اما مانند طیور دیگر این حیوان نیز در صورت عدم دریافت مواد مغذی مورد نیاز دچار بیماری و در نهایت ضررو زیان به تولیدکنندگان می گردد. شرکت پروتئین و ژلاتین آپادانا با تولید کمپلکس MCHA جهت بوقلمون با افزایش مقاومت بدن ، آنها را در مقابل بیماری ها بیمه می نماید و همچنین با بهبود اشتها روند وزن گیری را تسریع می نماید.

 • آنالیز محصول MCHA

   

 • طیور گوشتی:

  افزودن 5 کیلوگرم از مکمل به هر تن جیره

  طیور تخم گذار:

  افزودن 3/5 کیلوگرم از مکمل به هر تن جیره

  طیور مادر :

  زمان پرهیز از مصرف : ندارد

 • با حفظ شرایط مناسب محیط نگه داری (تهویه – بهداشت و...) مدت زمان بهینه مصرف این مکمل از تاریخ تولید به مدت 2 سال می باشد.

   

  این محصول در کیسه های آلمینیومی به وزن 10 کیلوگرم عرضه می گردد.